DVD „Joogatund rasedatele”

Parim kingitus beebiootel perele!

Tere!

Olen juhendanud rasedate jooga gruppe ligi 30 aastat. See DVD näitab Sulle raseduse ja sünnituse ajal sobivaid liikumisviise, venitus-, hingamis- ja lõdvestusharjutusi, sünnitusasendeid, keskendumist ning häälestumist lapsele.

Paljud beebiootel naised on aastate jooksul harjutanud minu rühmades sarnase programmi järgi. Enamus neist on kasutanud samu võtteid ka sünnituse ajal ning saanud sellest abi ja kergendust. Ka mina ise olen saanud samadest harjutustest tuge ja julgustust, kui kandsin ja sünnitasin omi lapsi. Olen tänulik kõigile, kes minuga joogaõpetust on jaganud ning tahan seda ka Sinuga jagada.

Naised minu rühmades tahaksid käia tunnis sagedamini, aga töö ja kodused kohustused võtavad oma aja. Sa leiad siit rasedatele mõeldud joogatunni koduseks harjutamiseks, mis vajab ainult ühte segamatut tundi iseendaga. Harjutusi näitavad ette kolm toredat ema, kes on tänaseks juba ammu sünnitanud. Minu hääl juhendab Sind ning Sinu oma sisetunne otsustab ülejäänu. Valmistume koos sünnituseks!

Ülle Lember
ämmaemand ja joogajuhendajaDVD tellimiseks saada e-mail oma soovi ja täpse postiaadressiga ylle@paikesetants.ee ning tee ülekanne OÜ Päikesetants kontole.

Tasumine ülekandega OÜ Päikesetants kontole EE322200221021529983. DVD hind koos saatmisega Eesti piires 14 €. Ülekande selgitusse märkida: tellija täisnimi, DVD, arv. Kättesaamine pärast ülekande laekumist, nädala jooksul tellimisest. Sularahas tasumine ja kohapeal kättesaamine on võimalik eelneval kokkuleppel. Arve saamiseks võta ühendust ylle@paikesetants.ee enne tasumist.