logo
logo

DVD „Joogatund rasedatele” - parim kingitus beebiootel perele!

DVD „Joogatund rasedatele” kaanepilt

Tere!

Olen 17 aastat juhendanud rasedate jooga gruppe ja nüüd olen valmis saanud oma esimese DVD. See film näitab Sulle raseduse ja sünnituse ajal sobivaid liikumisviise, venitus-, hingamis- ja lõdvestusharjutusi, sünnitusasendeid, keskendumist ning häälestumist lapsele.

Paljud beebiootel naised on aastate jooksul harjutanud minu rühmades sarnase programmi järgi. Enamus neist on kasutanud samu võtteid ka sünnituse ajal ning saanud sellest abi ja kergendust. Ka mina ise olen saanud samadest harjutustest tuge ja julgustust, kui kandsin ja sünnitasin omi lapsi. Olen tänulik kõigile, kes minuga joogaõpetust on jaganud ning tahan seda ka Sinuga jagada.

Naised minu rühmades tahaksid käia tunnis sagedamini, aga töö ja kodused kohustused võtavad oma aja. Sa leiad siit rasedatele mõeldud joogatunni koduseks harjutamiseks, mis vajab ainult ühte segamatut tundi iseendaga. Harjutusi näitavad ette kolm toredat ema, kes on tänaseks juba sünnitanud. Minu hääl juhendab Sind ning Sinu oma sisetunne otsustab ülejäänu. Valmistume koos sünnituseks!

Ülle Lember
ämmaemand ja joogajuhendajaDVD tellimiseks saada e-mail oma soovi ja täpse postiaadressiga This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ning tee ülekanne OÜ Päikesetants kontole.

Tasumine ülekandega OÜ Päikesetants kontole EE322200221021529983. DVD hind koos saatmisega Eesti piires 14 €. Ülekande selgitusse märkida: tellija täisnimi, DVD, arv. Kättesaamine pärast ülekande laekumist, nädala jooksul tellimisest. Sularahas tasumine ja kohapeal kättesaamine on võimalik eelneval kokkuleppel. Arve saamiseks võta ühendust This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. enne tasumist.

Palume tundidesse ette registreeruda

Registreerumiseks saada enda (ja lapse) täisnimi, kontakttelefon (ja lapse sünnikuupäev).

 
Pilt kirjuta

Kirjuta:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pilt helista

Helista:
(+372) 533 155 23
E-R 9:00-11:00