Tasumine ja puudutud tundide asendamine

Tee, mis suudad,
sellega, mis sul on,
seal, kus oled.

Theodore Roosevelt 1858 – 1919

Tasumine toimub alati vastavalt hinnakirjale. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tasumine toimub ülekandega OÜ Päikesetants kontole EE322200221021529983, Swedbank. Kui sul arvet vaja pole, võid teha pärast tundi registreerumist lihtsalt valitud summas ülekande. Kui soovid ülekandega tasumise kohta arvet, siis küsi see kindlasti enne tasumist ja tasumisel kirjuta selgitusse arve number! Rasedate jooga ja titejooga tundides on võimalik ka kohapeal sularahas tasumine (ujumas ei ole!). Sularaha arveid saab küsida ka tagantjärele!

Arvete küsimiseks kontakteeru: Ülle Lember, ylle@paikesetants.ee

Tundide eest tasumisel palun märgi ülekande selgitusse tunnis osaleja täisnimi, tunni lühendning kuu või kuupäev, mille eest tasute. Rühmatundide lühendid on: rasedate jooga (RJ), titejooga (TJ), ujumine (U) või U+TJ vms kui tasu on mitme tunni eest. Kursuste ja peretundide eest tasumisel palun märgi selgitusse „kursus“ või „peretund“. Kodus ujutamise korral märgi (KU), ujutamise aadress ja kuupäev ning esita maksekorraldus ujutajale.

Tee ülekanne pärast jaatava tagasiside saamist registreerumisele!

Ühekordse tunni tasu on 12 €Esimest korda tundi tulles võid otsustada peale tunnis käimist, kas tasuda ühe tunni eest või hoopis kuutasu. Tee ülekanne järgmise 24 h jooksul!

Kuutasuga saab tasuda ette, kui käid kolmes või enamas tunnis. Minimaalne kuutasu on 27 €/ 3 korda. 2 tunni eest kuutasuga tasuda ei saa ja tuleb tasuda üksiktundidena 2 x 12 €, kokku 24 €. Kuutasu on vastavalt kuu pikkusele 3 korda 27 €, 4 korda 36 €, 5 korda 45 €. Pikemad kuutasud, 6 korda 50 € ja 8 korda 60 €, sobivad, kui käid tunnis kaks korda nädalas või kahe lapsega või osaled kahes erinevas rühmas (n. U+RJ). Kuutasud kehtivad 2 kuud – eriolukordadest anna teada esimesel võimalusel – teeme erikokkuleppeid.

Kuutasu tasutakse ette 10. kuupäevaks! Hiljem kalendrikuu jooksul registreerujad saavad tasuda sobiva kuutasuga pooliku kuu tunnid koos järgneva kuu tundidega. Kuutasuga tasumisel palume puudumistest teatada info@paikesetants.ee! Sel juhul saab puudutud korrad asendada mõnes teises Päikesetantsu rühmatunnis (registreeru ette!) või järgneva kalendrikuu jooksul oma rühmas. 2 korda hooaja jooksul 22. detsembriks ja 22. juuniks palume kõigil kõik puudutud tunnid tasa teha. Makstud tasusid tagasi ei maksta!

Eriolukordadele leiame lahendused! Küsimustega pöördu julgesti: info@paikesetants.ee või tel.: (+372) 533 155 23, E-R 9:00-11:00.