Tasumine ja puudutud tundide asendamine

Tee, mis suudad,
sellega, mis sul on,
seal, kus oled.

Theodore Roosevelt 1858 – 1919

Tasumine toimub alati vastavalt hinnakirjale. Käibemaksu ei lisandu.

Tasumine toimub ülekandega OÜ Päikesetants kontole EE322200221021529983, Swedbank. Kui sul arvet vaja pole, võid teha pärast tundi registreerumist lihtsalt valitud summas ülekande. Kui soovid ülekandega tasumise kohta arvet, siis küsi see kindlasti enne tasumist ja tasumisel kirjuta selgitusse arve number! Rasedate jooga ja titejooga tundides on võimalik ka kohapeal sularahas tasumine (ujumas ei ole!). Sularaha arveid saab küsida ka tagantjärele!

Arvete küsimiseks kontakteeru: Ülle Lember, ylle@paikesetants.ee

Tundide eest tasumisel palun märgi ülekande selgitusse tunnis osaleja täisnimi, tunni lühendning kuu või kuupäev, mille eest tasute. Rühmatundide lühendid on: rasedate jooga (RJ), titejooga (TJ), ujumine (U) või U+TJ vms kui tasu on mitme tunni eest. Kursuste ja peretundide eest tasumisel palun märgi selgitusse „kursus“ või „peretund“.

Tee ülekanne alles pärast jaatava tagasiside saamist registreerumisele!

Ühekordse tunni tasu on 15 €Esimest korda tundi tulles võid otsustada peale tunnis käimist, kas tasud ühe tunni eest või hoopis kuutasu. Tee ülekanne järgmise päeva jooksul!

Kuutasuga saab tasuda ette, kui käid kolmes või enamas tunnis. Minimaalne kuutasu on 33 €/ 3 korda. 2 tunni eest kuutasuga tasuda ei saa ja tuleb tasuda üksiktundidena 2 x 15 €, kokku 30 €. Kuutasu on vastavalt kuu pikkusele 3 korda 33 €, 4 korda 44 €, 5 korda 55 €. Pikemad kuutasud, 6 korda 60 € ja 8 korda 70 €, sobivad, kui käid tunnis kaks korda nädalas või kahe lapsega või osaled kahes erinevas rühmas (n. U+RJ). Kuutasud kehtivad 2 kuud – eriolukordadest anna teada esimesel võimalusel – teeme erikokkuleppeid. Kriisi ajal on kehtivust pikendatud.

Kuutasu tasutakse ette ! Kalendrikuu jooksul registreerujad saavad tasuda sobiva kuutasuga pooliku kuu tunnid koos järgneva kuu tundidega. Kuutasuga tasumisel palume puudumistest teatada info@paikesetants.ee! Sel juhul saab puudutud korrad asendada mõnes teises Päikesetantsu rühmatunnis (registreeru ette!) või järgneva kalendrikuu jooksul oma rühmas. 2 korda hooaja jooksul 22. detsembriks ja 20. juuniks palume kõigil kõik puudutud tunnid tasa teha. Makstud tasusid tagasi ei maksta!

Küsimuste ja muredega pöördu julgesti: info@paikesetants.ee või tel.: (+372) 509 6631, E-R 9:00-10:00 või 13:00-14:00. Leiame lahenduse.